Кафедра КІТС

Мова:

Наукова діяльність

Математичне, програмне та технічне забезпечення систем інтелектуальної обробки науковий напрям кафедри КІТС

В рамках наукового напрямку кафедри КІТС та  наукових інтересів викладачів кафедри  існують постійні підрозділи, на базі яких працюють студентські гуртки та семінари. Результати роботи гуртків можна подивитися тут. 

Результат наукової діяльності викладачів кафедри Перелік наукових статей 2020 КІТС

Запрошуємо студентів, аспірантів та всіх бажаючих прийняти участь у :

25-й Міжнародний молодіжний форум «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА І МОЛОДЬ У ХХІ СТОЛІТТІ», що відбудеться 20 – 21 квітня 2021 р.

XІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених «Молоді вчені 2021 – від теорії до практики» 25 березня 2021 р.

ІІ Всеукраїнська конференція молодих вчених «Молодь і наука. Практика інноваційного пошуку» 17 грудня 2020 р .ІнфСообщ-Молодь и наука – 2020 – укр

Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти й молодих учених Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення та інновації, яка відбудеться 25–27 листопада 2020 року в дистанційному режимі (онлайн).

V Всеукраїнська науково-практична конференція  Перспективні напрямки сучасної електроніки, інформаційних і комп’ютерних систем 25-27 листопада 2020 року, Дніпро http://meics.dnure.dp.ua

XXIV МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА І МОЛОДЬ У ХХІ СТОЛІТТІ»

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених,
аспірантів і студентів «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СУЧАСНОМУ СВІТІ: ДОСЛІДЖЕННЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ» 2020_student_conf

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інформаційні технології в сучасному світі: дослідження молодих вчених»

XIII Всеукраїнська науково-практична WEB конференція аспірантів, студентів та молодих вчених «Комп’ютерні інтелектуальні системи та мережі» KICM-2020 https://sites.google.com/view/kicm/

IX Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки»

Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених «Інформаційні технології та моделювання в економіці»

XVII Ювілейна Міжнародна науково-практична конференція «Математичне та програмне забезпечення інтелектуальних систем» (МПЗІС–2019)